Hakkımızda

 

 

1985 yılından bu yana aile şirketimiz Ankara’da hizmet vermekte olup, dünyanın her yerinden ve muzayedelerden toplanmış yelpazesi çok geniş bir koleksiyona sahiptir. Yolculuğum Sivas Divriği Halı ve Antik Galeri firması sahibi dedem Ali KARABABA’nın bana bu yolda ışık tutması ile başladı. Başlarda kişisel ilgi, hobi ve koleksiyon olarak başladıgım bu yolda büyük bir aşk ile aile mesleğime kendi firmam ile devam etmekteyim.


Sanat  ve antika alanında hem kültürel mirasımızı korumak, hem de siz değerli sanatseverleri eşsiz antikalarla buluşturmak adına online platform müzayede hizmetleri sunmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sanata ve sanatçıya verdiğimiz değer ve miraslarımızı korumak misyonu ile yolumuza devam etmekteyiz. Sanat ve antika alanında birçok yeniliklerin ve ilklerin yaratıcısı olmaya devam eden firmamız, zengin eser portföyü ile bugün çok değerli bir sanatsever kitlesine sahiptir. Firmamız, bu kategoride çok çeşitli koleksiyonlara sahip birçok firma tarafından takip edilmekte ve bu sektöre ışık tutmaya devam etmektedir.


Bildiğiniz üzere pandemi ile beraber tüm dünyadaki dijital pazarın hızla gelişmesi, antika ve sanat alanını da etkilemiştir. Firmam olarak bizler de online platforma taşınma ve siz değerli sanatseverlere hizmet verebilmek adına tüm gerekli yatırımlarımıza hız verdik. Online müzayede ve dijital platformlarda, sosyal medyada antika ve sanat adına, ailemin üçüncü kuşağı olarak 'ANTİKACIBURADA’ firması altında hizmet vermenin gururunu yaşamaktayım. Firmamız her zaman sanatçının ve sanatseverin yanında olacak 'Güven, Dürüstlük ve Şeffaflık' ilkeleri altında adaletli bir şekilde sizlere hizmet vermeye ve yoluna devam edecektir...

Saygılarımla

Ergin KARABABA